Tastierë Gaming Redragon Dark Avenger K568 RGB Mechanical

4,989 L

Emri i markës: Redragon
Nr modeli: Dark Avenger K568
Ngjyra: E Zeze
Lidhja: Desktop / laptop
Lloji: Me tel (USB 2.0 i veshur me ar)
Mbështetja e kyçit të dorës: Jo
Materiali: ABS
Kabllo: Kabllo e thurur me fibra
Taste: 87.

4,989 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 123810 Kategori: , , ,
1. Qëndrueshëm: Çelësat mund të mbajnë 50 milion shtypje. E bërë nga materiali metalik, me cilësi të përfunduar mat, është mjaft e fortë për ta mbrojtur atë nga përplasja dhe korrozioni.
2. Ҫelësa 100% anti-fantazëm 87: secili çelës kontrollohet nga një ndërprerës i pavarur i cili lejon çelësat e shumtë të punojnë njëkohësisht pa ngatërresa, duke ju dhënë përgjigje të saktë me shpejtësi të lartë dhe duke përjetuar një nivel të ri të lojrave dhe shtypjes.
3. 9 mënyra të drejtuara: ndriçimi i udhëhequr nga rgb i rregullueshëm me 9 modele ndriçimi. Ju gjithashtu mund të rregulloni shkëlqimin e tyre me fn + “↑” dhe “↓” përveç kësaj, ekziston një modalitet me 7 ngjyra me një ndriçim të vetëm për këtë tastierë.
4. Tastierë fleksibël të lëvizshëm dhe pajtueshmëri e gjerë: me tërheqësin e kapakut të çelësit. Mbështetni sistemin kompjuterik duke përfshirë windows10, windows 8, windows 7, mac os x, windows xp, windows vista, etj

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg