Timona (çift) Nintendo Switch Steelplay Twin Pack

1,690 L

Pako me dy timona garash e përsosur për lojërat e garave Nintendo Switch. Ky timon Nintendo mund t’ju japë kontroll dhe rehati, një përvojë të mrekullueshme.

Diametri i timonit është rreth 13 cm. Përfshin 2 timona, kështu që ju mund të shijoni aksionin të menjëhershëm me 2 lojtarë.

1,690 L

Add to cart
Buy Now
SKU: 125049 Categories: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg