UGREEN USB BLUETOOTH 5.0 ADAPTER

990 L

*Version: 5.0 BR+EDR,BLE
*Support 5 bluetooth devices at the same time *Transmission distance without obstruction: 20M(Max)
*Frequency: 2.402GHz-2.480GHz *Do not support APPLE Device *Material: ABS
*LED indicator
*Support Bluethooth Profiles: A2DP/HSP/AVRCP/HID/PAN/GAVDP/DID/IOPT *Compatible systems: Windows 7/8.1/10

990 L

Add to cart
Buy Now
SKU: A18127 Categories: , Tag:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg