Shopping Cart

No products in the cart.

Webcam Logitech HD C615, rrotullim 360-gradë, 1080p

Çmimi origjinal qe: 16,990 L.Çmimi i tanishëm është: 9,999 L.

Webcam Logitech HD C615

  • Për Desktop apo Laptop
  • Ideale për “Video Calling” dhe “Recording” ne cilësi High Definition 1080p
  • Me rrotullim 360 gradë.
  • Me mikrofon të integruar me reduktim zhurmash.
  • Me bazë për montimin e tripodit.
  • Punon në sitemet Windows, MAC dhe Android.

S’ka stok

Marka Logitech
Rezolucioni 1080p
Sensori optik CMOS
Lidhja USB