Shopping Cart

No products in the cart.

Xbox One/Xbox Series X Battlefield 2042

3,990 L

Porositni paraprakisht Battlefield 2042 tani dhe merrni.
Hapja e Hershme në Open Beta – Data do të shpallet nga Electronic Arts
Thikë e heqjes së përleshjes nga Baku ACB-90
“Zoti. Chompy “Bukuria e Armëve Epike
Sfondi i Kartës së Lojtarit “Landfall” plus etiketën “Garda e Vjetër”

S’ka stok

SKU: 126926 Kategori: , Etiketa: ,