Shporta e Blerjeve

Nuk ka produkte në shportë.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Xbox One Forza Horizon 4

7,650 L

7,650 L

Xbox One Forza Horizon 4

7,650 L

4 NDRYSHON GJITHÇKA. Sezonet dinamike ndryshojnë gjithçka në festivalin më të madh të automobilave në botë. Luani vetëm ose bashkohuni me të tjerët për të eksploruar Britaninë e bukur dhe historike në një botë të përbashkët të hapur. Mblidhni, modifikoni dhe drejtoni mbi 450 makina. Gara, marifete, krijoni dhe eksploroni – zgjidhni rrugën tuaj për t’u bërë një Superstar i Horizon.

SKU: 120195 Kategori: ,