Xbox One/Xbox Series X Halo Infinite

9,990 L

Seriali legjendar Halo rikthehet me fushatën më të madhe Master Chief ndonjëherë dhe një përvojë inovative me shumë lojtarë pa pagesë. Halo Infinite ofron një përvojë fantastike të lojërave midis Xbox One dhe familjes së re të konsolave, me grafikë mahnitëse 4K dhe lojë të shkëlqyer ndër-platformë. Dhe shijoni veçori të përparuara në Xbox Series X, të tilla si rezolucion deri në 120 fps dhe kohë të reduktuara në mënyrë dramatike të ngarkimit, për lojë pa probleme që sjell gjeneratën e ardhshme të lojërave.

9,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 128070 Kategori: , , , Etiketa: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg