Adaptor GEMBIRD VGA në HDMI, 0,15 m | A-VGA-HDMI-01

2,290 L

A-VGA-HDMI-01

  • Konvertues kompakt VGA në HDMI.
  • Shndërron VGA analoge në audio dixhitale HDMI + 3.5 mm
  • Mbështetje për gjerësinë e bandës së lartë deri në 1920×1080 @ 60Hz, në përputhje me HDMI v.1.4
  • Rezolucioni i videos në dalje mbetet i njëjtë me rezolucionin e videos së hyrjes
  • Fuqia e portës USB

2,290 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A05727 Kategori: ,
Dalja: 1 x HDMI femër 19 kunja (jo e kthyeshme)
Hyrja: 1 x mashkull VGA, XGA, SVGA, SXGA, UGA; furnizimi me energji USB-AM
Mbështet rezolucionet deri në 1080P / 60Hz
Kabllo: 0,15 m
Përmasat (kuti): 45 x 15 mm x 50 mm
Pesha neto: 60 g

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg