Shporta e Blerjeve

Nuk ka produkte në shportë.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Aparat Nintendo Switch Sports
Aparat Nintendo Switch Sports Joy-Con Red & Blue

35,990 L

35,990 L

Aparat Nintendo Switch Sports Joy-Con Red & Blue

35,990 L

Aparat Nintendo Switch Sports

Luaj mënyrën tënde me sistemin e lojrave Nintendo Switch. Pavarësisht nëse jeni në shtëpi ose në lëvizje, vetëm ose me miq, sistemi Nintendo Switch është krijuar për t’iu përshtatur jetës suaj. Mbërtheni Nintendo Switch tuaj për të shijuar lojërat HD në TV tuaj. Del jashte? Thjesht zhbllokoni konsolën tuaj dhe vazhdoni të luani në modalitetin e dorës.

SKU: 136389 Kategori: , , Etiketa: ,

Përshkrim

Aparat Nintendo Switch Sports

The bundle includes: Switch Console Console Base 1 Left Joy-Con (Blue/Neon) 1 Right Joy-Con (Red/Neon) Joy-Con Grip Power Supply 1 set of Joy-Con Straps 1 HDMI Cable Nintendo Switch Sports Software pre-installed 1 leg strap Three-month Nintendo Switch Online subscription. Check out the new Nintendo Switch with Neon Red and Neon Blue Joy-Con bundle, which includes pre-installed Nintendo Switch Sports, a leg strap, and a code for a three-month individual Nintendo Switch Online membership. Anyone can pick up a Joy-Con controller and compete, moving in the real world, in seven action-packed sports: volleyball, badminton, bowling, soccer, chanbara, tennis and golf. Players can use the included Leg Wrap accessory to perform prodigious shots in penalty shootout mode and in one-on-one and four-on-four matches.

VIDEO TRILER

Mund t’ju pëlqejnë edhe…