Kabllo me fibra optike multimode GEMBIRD Duplex, 1 m | CFO-SCSC-OM2-1M

450 L

CFO-SCSC-OM2-1M

  • Kabëll me fibra optike multimode duplex (50/125 OM2).
  • E përsosur për transferimin e të dhënave me shpejtësi të lartë me humbje minimale të sinjalit.
  • Lidhës të integruar SC / SC për një lidhje të lehtë dhe të besueshme.

450 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A05063 Kategori: ,
Përshkrim
Fibër: 50/125? M (OM2)
Lidhësit: SC në SC
Gjatësia e kabllit: 1 m
Pesha neto: 26 g
Humbja e futjes: <0,3 dB
Humbja e kthimit:> 30 dB
Test-tërheqje (1000 herë) <0,3 dB
Shkëmbimi <0.2 dB
Temperatura e funksionimit -40? ~ +80?
Mbulesa kryesore e futur: UPC
Transporti

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg