Shporta e Blerjeve

Nuk ka produkte në shportë.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
KARTE MEMORIE SANDISK SDSQXA2-064G-GN6AA 64GB

2,690 L

2,690 L

KARTE MEMORIE SANDISK SDSQXA2-064G-GN6AA 64GB

2,690 L

SanDisk Extreme microSDHC 3 Rescue Pro Deluxe Memory Card, Gold/Red 64GB. Projektuar për smartfonat Android, tabletët dhe kamerat MIL. Regjistroni ne cilësi maksimale, video në HD të plotë dhe 4K UHD

SKU: A01148 Kategori: , Etiketë: