Shopping Cart

No products in the cart.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Kufje Profesionale Jabra Evolve 65 UC | Dual Speaker | Bluetooth

17,690 L

17,690 L

Kufje Profesionale Jabra Evolve 65 UC | Dual Speaker | Bluetooth

17,690 L

Kufje Profesionale, perfekte për operatorët e Call Centerave dhe profesionistëve, të cilët punojnë me telefonata të gjata.

  • Çertifikuar per Microsoft Teams & Skype.
  • Lidhje Wireless Bluetooth
  • Deri 30 m Distancë
  • Deri 12 orë punë me një karikim
  • Çertifikuar për Microsoft Teams dhe Skype
SKU: UN001602 Kategori: , , , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…