Shopping Cart

No products in the cart.

Kufje Razer Kraken X White Wired PS5/PS4/Xbox/PC

7,019 L

Pavarësisht nëse jeni duke konkurruar në një turne intensiv ose duke pushuar në shtëpi, Kraken për Konsola është një kufje e dedikuar për cilësinë superiore të zërit dhe rehati afatgjatë, në mënyrë që të mund të luani në maksimumin tuaj gjatë gjithë ditës. Shijoni qartësinë e lartë të zërit dhe basin e thellë e të mprehtë për një pamje të gjerë zanore. Nga hapat delikate që dalin fshehurazi pas teje deri te shpërthimet klimatike që të shpërthejnë, çdo detaj tingulli dëgjohet kur jeni duke luajtur me Razer Kraken për tastierë.

SKU: 128091 Kategori: , Etiketa: , , ,