Kufje Turtle Beach Atlas Three PC/Xbox One/PS4/Nintendo Switch/Mobile (Black)

12,990 L

Kufjet Gaming Atlas One janë ndërtuar për të aksion duke ofruar tingull gjithëpërfshirës të Windows Sonic dhe bisedë të pastër kristalore përmes altoparlantëve të tij me cilësi të lartë 40 mm dhe mikrofonit me ndjeshmëri të lartë. Atlas One gjithashtu përmban një dizajn të lehtë me një shirit dekorativ të përforcuar me metal dhe jastëkë veshësh të veshur me lëkurë sintetike për të siguruar qëndrueshmëri të shtuar dhe rehati të pakrahasueshme. Për më tepër, edhe pse Atlas One është projektuar për lojëra për PC, lidhja e tij standarde 3.5 mm e bën atë të shkëlqyeshëm për t’u përdorur me Xbox One, PS4 Pro & PS4, Nintendo Switch dhe pajisje mobile me një prizë kufje 3.5 mm.

12,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 121175 Kategori: , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg