Shopping Cart

No products in the cart.

Levë Nintendo Switch Horipad Mini Pikachu (e zeze & gold)

4,789 L

‘-Projektuar me lojtarë të rinj në mendje
-Vjen me butonin home, nshare dhe + / –
-Dizajn i bukur me ngjyra të plota Pikachu
-Licencuar zyrtarisht nga Nintendo & Pokemon

S’ka stok

SKU: 125210 Kategori: , Etiketë: