Mobile Computer Android Birch It606 +integrated Printer

40,790 L

Shopping Cart

No products in the cart.

Mobile Computer Android Birch It606 +integrated Printer

40,790 L

  • OS Android
  • Ekran me prekje 5.5 ”P-CAP
  • Quad-core seri MT8735 me 1.3Ghz, 64-bit
  • I integruar pinter termik 2 ”(58 mm)
  • Kamera e integruar e cila është lehtësisht për të identifikuar kodin QR
  • Mbështet GPS + AGPS
  • Komunikim pa tel Bluetooth, brez i dyfishtë WiFi (IEEE 802.11a / b / g / n 2.4G / 5G) dhe LTE
  • Printeri termik i integruar është i aftë të shtypë kodin EAN, Kodi 39, Interleaved 2 nga 5, Codabar, Kodi 128 dhe kodi QR
SKU: A08037 Kategori: , ,
Functionality & Operation
Communication interface Micro USB 2.0
Print mode direct thermal
Print speed 70mm/sec
Print resolution 203dpi
Memory 1GBRAM, 8GB ROM
CPU Type Quad Core 1,3 GHz 64bit MT8735
Display type 5,5” TrueFlat
Operating system Android
Wireless communication Bluetooth®, GSM, WCDMA, SCDMA, LTE, WiFi
Expansion slot Micro SIM slot , TF Card up to 32GB
Audio built-in microphone and speaker, stereo headset jack
Touch-screen panel capacitive multi-touch
GPS navigation AGPS, GPS
WLAN Features IEEE 802.11 a/b/g/n
WPAN Features 2.1 / 3.0 / 4.2 / Support BLE
Optical
Resolution 960 x 540 px
Camera 5 MPix, with Autofocus, with LED flash
Electrical
Power Source Input: 100 ~ 240 / 1.5 A, output: DC 5V / 2A
Main battery pack Non-removable lithium battery 5500mAh @ 3.8A
Mechanical
Dimensions Width: 86mm, Height: 54.5mm, Length: 205mm
Consumables
Maximal paper width 58mm
Maximal roll diameter 40mm

 

Mobile Computer Android Birch It606 +integrated Printer

40,790 L