Mouse Gaming Razer Abyssus Essential Chroma with Underglow

Çmimi origjinal qe: 5,890 L.Çmimi i tanishëm është: 5,190 L.

Shopping Cart

No products in the cart.

Mouse Gaming Razer Abyssus Essential Chroma with Underglow

Çmimi origjinal qe: 5,890 L.Çmimi i tanishëm është: 5,190 L.

Thjesht lidhni Razer Abyssus Essential dhe shikoni se si ndriçon në mënyrë perfekte çdo sipërfaqe mousing në të cilën ndodhet. Dhe me mbi 16.8 milion opsione ngjyrash për të eksploruar, do të gjeni atë që është më e përshtatshme për ngjyrën.

SKU: 119695 Kategori: , , , Etiketa: ,

Specifications:
True 7,200 DPI optical sensor
Ambidextrous Ergonomic Design
Powered by Razer Chroma™
1,000 Hz Ultrapolling
Razer Synapse 3 (Beta) enabled
Approximate size:
(Length): 114.7 mm / 4.51 in
(Width): 63 mm / 2.48 in
(Height): 37.3 mm / 1.46 in
Approximate weight (excluding cable): 78 g / 0.17 lbs

Mouse Gaming Razer Abyssus Essential Chroma with Underglow

Çmimi origjinal qe: 5,890 L.Çmimi i tanishëm është: 5,190 L.