Shopping Cart

No products in the cart.

Mouse Gaming Redragon Tiger 2 M709-1 (me kabull)

1,690 L

  • Mousi i Lojërave Tiger M709 është dizenjuar me sipërfaqe speciale ‘të ashpër’ dhe formë në një madhësi më të madhe se mousat tipikë, gjë që do të sjellë ndjesi unike prekëse për lojtarët, duke ju dhënë më shumë kënaqësi gjatë lojës.
  • Me një sensor optik të saktë dhe të përgjegjshëm prej 10000 DPI që përkthen saktësisht lëvizjet e duarve në ekran, mousi bën që çdo klikim të llogaritet.
  • Punoni me desktop, laptop, PC, Macbook dhe pajisje të tjera.
SKU: 126170 Kategori: , Etiketa: ,
Markë Redragon
Seria Tiger 2
Modeli M709-1
Sensori Deri në 3200 DPI
Ngjyra E zezë
Ngjyra LED Kuq LED
Pesha e produktit 147g
Butonat 6 Butonat
5 Butona të Programueshëm
2 butona anësorë
Butonat OMRON Micro Switches
Nxitimi 10G
Kabëll 1.8m Fibër Optike e Thurur e Mbushur USB-A