PS4 The Elder Scrolls Online Blackwood Collection

8,790 L

Bëhuni pjesë e Urdhrit PSIJIK – Udhëtoni në ishullin Artaeum, kërkoni ndihmën e këtij grupi misterioz të magjistarëve dhe zhbllokoni një linjë të re aftësish të aftësive të fuqishme
SISTEMI I ZGJIDHUR I ARTIVITETIT – Krijoni pajisje të reja të fuqishme me Artizanatin e Bizhuteri dhe forconi fuqinë tuaj. Ju do të keni nevojë për çdo avantazh për të pasur sukses në kërkimin e produktit, etiketimit ose udhëzimeve.

8,790 L

Add to cart
Buy Now
SKU: 126246 Categories: , , Tag:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg