Shporta e Blerjeve

Nuk ka produkte në shportë.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Smart Watch Garmin Fenix 5 Premium Slate Gray/Black Band

35,000 L

35,000 L

S’ka stok

Smart Watch Garmin Fenix 5 Premium Slate Gray/Black Band

35,000 L

Fenix ​​5 është ora premium shumë-sportëshe me matës për rrahje zemre të bazuara në kyçin e dorës, veçori të përparuara të fitnesit dhe rrypa të ndryshueshëm. Çfarëdo sporti që dëshironi të ndiqni, Fenix ​​5 e mbulon, falë profileve të integruara të matjes së aktivitetit dhe performancës plus njoftimeve të zgjuara.

S’ka stok

SKU: 126701 Kategori: , Etiketë: