Smart Watch Xiaomi Mi Beige

Çmimi origjinal qe: 17,490 L.Çmimi i tanishëm është: 15,740 L.

Shopping Cart

No products in the cart.

Smart Watch Xiaomi Mi Beige

Çmimi origjinal qe: 17,490 L.Çmimi i tanishëm është: 15,740 L.

 • Orë inteligjente nga Xiaomi, ekran i madh 1.39″ AMOLED.
 • Rezolucion 454x454px.
 • GPS i integruar.
 • 117 mënyra sportive me mbështetje FirstBeat.
 • Monitor i rrahjeve të zemrës duke përfshirë sensorin e oksigjenimit të gjakut SpO2.
 • Monitor të gjumit.
 • Sensor të presionit të ajrit.
 • Busull, ndihmës për frymëmarrje, mot, alarm, muzikë kontrolli.
 • Njoftimet e aplikacioneve,
 • Monitori i djegies së kalorive.
 • Rezistenca ndaj ujit 5ATM.
 • Jetëgjatësia e baterisë deri në 16 ditë.
 • Sinkronizimi përmes Bluetooth 5.0 dhe aplikacioni Xiaomi Wear.
SKU: 128023 Kategori: , ,
 • General parameters
  • Brand: Xiaomi
  • Product: Smart Watch
  • Model: Mi Watch
  • Materials:
   • Body: Metal alloy
   • Strap: Silicone (Interchangeable 22 mm)
  • Recommended APP: Mi Fit (Multilanguage – English supported)

 • Screen
  • Size: 1.39 “
  • Type: AMOLED
  • Resolution: 454 x 454 p
  • Pixels per inch (PPI): 326
  • Touch: Yes
 • Technical parameters
  • Connectivity: Bluetooth 5.0 BLE
  • Compatible operating system: Android 5.0 or higher, iOS 10 or higher
  • Water resistance: 5 ATM
 • Sensors
  • BioTracker PPG 2 Optical Sensor
  • Accelerometer
  • Gyroscope
  • Geomagnetic
  • Barometer
  • Light
 • Battery
  • Capacity: 420 mAh
  • Autonomy (typical daily use): up to 16 days
  • Charging time: 2 hours approx.
  • Type of charge: Magnetic
 • Dimensions and weight
  • Dimensions: 53.35 x 45.9 x 11.8 mm
  • Weight: 32 g
 • Package content
  • 1 x Xiaomi Mi Watch Beige
  • 1 x Charging cable
  • 1 x User Manual

 

Marka

Ngjyra

Smart Watch Xiaomi Mi Beige

Çmimi origjinal qe: 17,490 L.Çmimi i tanishëm është: 15,740 L.