Switch Super Mario 3D World + Browser’s Fury

8,290 L

Shijoni dy aventura Mario, vetëm ose me miqtë *
Në Super Mario 3D World, zgjidhni një karakter – secili me stile të veçanta loje – ndërsa vraponi dhe ngjiteni nëpër dhjetra kurse shumëngjyrëshe, duke mbledhur Yje të Gjelbër dhe energji gjatë gjithë rrugës.
Super Mario 3D World mund të luhet lokalisht, ose në internet, me deri në tre lojtarë të tjerë për bashkëpunim.
Përveç opsioneve të shtuara për multiplayer, versioni Nintendo Switch i lojës Super Mario 3D World është përmirësuar me shpejtësi më të madhe të karaktereve dhe shumë të tjera.
Eksploroni një botë të egër të maceve në Liqenin Lapcat, plotësoni objektivat për të mbledhur shkëlqime Cat dhe mposhtni një Bowser gjigant në aventurën e re Bowser’s Fury

8,290 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126107 Kategori: , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg