Switch Tp-link Tl-sg1008d 8-porta Gigabit

Çmimi origjinal qe: 3,800 L.Çmimi i tanishëm është: 3,000 L.

Shopping Cart

No products in the cart.

Switch Tp-link Tl-sg1008d 8-porta Gigabit

Çmimi origjinal qe: 3,800 L.Çmimi i tanishëm është: 3,000 L.

Tp-link Tl-sg1008d

▪ 8 Gigabit Auto-Negocimi portet RJ45, Mbështet Auto MDI / MDIX
▪ Teknologjia e gjelbër Ethernet kursen në konsumin e energjisë.
▪ Kontrolli i rrjedhës IEEE 802.3x siguron transferim të besueshëm të të dhënave.
▪ Dizajn plastik, desktop ose mur.
▪ Plug dhe play, nuk kërkohet konfigurim.

SKU: A00928 Kategori: , , Etiketa: ,
HARDWARE FEATURES
Standards and Protocols IEEE 802.3i
802.3u
802.3ab
802.3x
Interface 8 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX
Fan Quantity Fanless
Physical Security Lock No
External Power Supply External Power Adapter
(Output: 9VDC / 0.6A)
Jumbo Frame 15 KB
Switching Capacity 16 Gbps
Dimensions ( W x D x H ) 7.1 × 3.5 × 1.0 in.
(180 × 90 × 26 mm)
Max Power Consumption 4.6W
Max Heat Dissipation 15.8 BTU/h
SOFTWARE FEATURES
Transfer Method Store and Forward
MAC Address Table 4K
Advanced Functions Green Technology, saving power up to 80%
802.3x Flow Control, Back Pressure
OTHERS
Certification FCC, RoHs
Package Contents 8-Port Gigabit Desktop Switch TL-SG1008D
Power Adapter
Installation Guide
Environment Operating Temperature: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Storage Temperature: -40℃~60℃ (-40℉~140℉)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
Switch Tp-link Tl-sg1008d 8-porta Gigabit

Çmimi origjinal qe: 3,800 L.Çmimi i tanishëm është: 3,000 L.